WORKNŌS

Paslaugos

Užimtumo valdymo sprendimai visoms situacijoms.

Paslaugos kokybė niekada nėra atsitiktinumas.
Tai visada yra apgalvotų pastangų rezultatas

Ranga

Organizacijoms reikia įvairių užimtumo valdymo sprendimų. Ranga yra vienas iš jų, kai verslui reikia įgyvendinti projektą ar užduotį. Tačiau jis neturi galimybių, laiko ar net reikalingos patirties bei žinių. Įmonėms esančioms tokiose situacijose siūlome rangos paslaugą, kai mes pasirūpiname visu procesu:

  • įvertinti terminus, reikalavimus ir pajėgumus;
  • protingai paskirstyti esamą darbo jėgą arba pasamdyti papildomų darbuotojų;
  • organizuoti kasdienę veiklą, įgyvendinti kokybės kontrolę ir prižiūrėti darbų eigą;
  • užtikrinti savalaikį bendravimą ir bendradarbiavimą su visomis suinteresuotomis šalimis;
  • pasiekti rezultatus sutartu būdu bei terminais.

Ranga puikiai tinka įvairaus dydžio ir sudėtingumo įmonėms.

Darbuotojų nuoma

Darbuotojų nuoma suteikia verslui galimybę sumažinti išlaidas, optimizuoti veiklą ir padidinti lankstumą, o tai leidžia sutelkti dėmesį į verslo esmę. Mūsų organizacija siūlo keletą variantų, susijusių su darbuotojų nuoma. 

Pirmas variantas, mes tiesiog suteikiame jums papildomų darbuotojų jūsų veiklai atsiradus poreikui. Nuomos laikotarpis gali būti diena, savaitė, mėnuo ar net metai. Tuo metu esate atsakingas už mūsų darbuotojų darbą, jo kokybė ir kontrolę. 

Antrasis variantas suteikia galimybę perkelti esamus savo darbuotojus į mūsų įmonę. Mes perimsime administracinio pobūdžio reikalus, tačiau jūs išsaugosite tiesioginę darbuotojų kontrolę ir toliau organizuosite jų darbą bei kasdienes operacijas.

Abiem atvejais mūsų įmonė yra oficialus nuomojamų ar perleidžiamų darbuotojų darbdavys, kuris rūpinasi teisiniais, buhalteriniais, darbo užmokesčio ir kitais su užimtumo valdymu susijusiais klausimais. 

Darbuotojų paieška

Daugelis įmonių nori įdarbinti savo darbuotojus tiesiogiai, o tai visiškai normali ir sveikintina praktika. Juk darbuotojai yra priekinėse linijose teikiant paslaugas ar produktus klientams. Tiesioginiai darbo santykiai sukuria glaudesnį verslo ir darbuotojo ryšį. 

Tokioms organizacijoms siūlome darbuotojų paieškos paslaugą. Pasakykite mums, ko ieškote ir mes pasirūpinsime, kad rastumėte tinkamas žinias ar įgūdžius turinčius kandidatus. Mūsų organizacija naudoja įvairius įdarbinimo kanalus ir strategijas vertinant kandidatus.

Sudomino mūsų paslaugos?

Susisiekite!