WORKNŌS

Procesas

Tvirtas ir efektyvūs užimtumo valdymo sprendimų procesas.

Jei negalite apibūdinti to, ką darote kaip proceso,
Jūs nežinote ką darote.

Sveikas verslas gali būti tvarus tik naudojant išvystytus procesus ir algoritmus, kurie padeda užtikrinti procedūrų įgyvendinimą. Mūsų organizacija sukūrė ir naudoja efektyvią ir patikimą užimtumo strategiją.

candidate interview

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

Stiprus mūsų organizacijos ir verslo partnerių bendradarbiavimas yra būtinas abiejų šalių sėkmei. Tai padeda mums suprasti verslo partnerio poreikius ir pasirinkti tinkamas priemones, o verslo partneris gauna geriausią įmanomą paslaugą.

Mūsų organizacija visada ieško verslo organizacijų, kurioms reikia paramos savo veikloje. Mes bendradarbiaujame kurdami santykius, suprasdami jų poreikius ir teikdami jiems kvalifikuotus sprendimus. Mes palaikome glaudų bendravimą ir užtikriname, kad suinteresuotosios šalys visada viena kitą suprastų visais klausimais.

Recruitment

Darbuotojų paieška

Mes įsitraukiame į rinką ir ieškome žmonių, kurie domisi naujomis karjeros galimybėmis. Tai sudėtingas procesas, tačiau jis taip pat būtinas siekiant sėkmės versle. Tinkamas asmuo tinkamoje pozicijoje gali nepaprastai pakeisti įmonės produktyvumą ir pelningumą.

Visada surenkame kuo daugiau informacijos iš suinteresuotųjų šalių, nes svarbu aiškiai suprasti lūkesčius ir reikalavimus. Tai padeda identifikuoti tinkamus kandidatus ir pašalinti nekvalifikuotuosius.

process of market research
process of candidate assessment

Įvertinimas

Įvertinimas

Kandidatų vertinimas yra esminis įdarbinimo proceso žingsnis, leidžiantis nustatyti tinkamiausius asmenis atviroms pozicijoms. Tai apima kandidatų įgūdžių, žinių, patirties ir kultūrinio tinkamumo įvertinimą, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų pozicijos reikalavimus ir bendresnio pobūdžio verslo partnerio tikslus.

Kruopštus ir tikslus įvertinimas suteikia naudos suinteresuotosioms šalims įvairiais būdais. Ryškiausi apima sumažėjusios sąnaudos, stipresnė komandos dinamika ir padidėjęs produktyvumas. Kalbant apie kandidatus, tai sutaupo jiems laiko ir pastangų, nes kiekvienam galime pasiūlyti tinkamiausią poziciją.

Įdarbinimas

Įdarbinimas

Suprantame, kad dokumentacija ir teisės aktų laikymasis yra esminiai efektyvios verslo veiklos aspektai. Tinkama dokumentacija yra išsamus verslo veiklos, sprendimų ir politikos įrodymas, užtikrinantis skaidrumą, atskaitomybę ir nuoseklumą.

Jei įmanoma, atrinktiems kandidatams siūlomi alternatyvūs įdarbinimo formalumai. Tai priklauso nuo verslo partnerio poreikių, organizacinės struktūros ir veiklos pobūdžio. Kandidatai gali pasirašyti darbo sutartį su mūsų organizacija arba tiesiogiai su verslo partneriu. Nepaisant to, mes pasirūpiname visais dokumentais, ataskaitomis ir kitais formalumais, taikomais konkrečiam scenarijui.

signing documentation
process of work

Paskyrimas

Paskyrimas

Nuolat ieškome naujų verslo iniciatyvų ir projektų, kurie bendradarbiaujant su mumis gautų pridėtinės vertės. Visų pirma, stabilų darbuotojų srautą, kuris laiku ir dėmesingai palaikytų jų veiklą.

Kurdami savo projektų portfelį ir partnerių tinklą, esame pasiruošę surasti kiekvienam kandidatui tinkamiausią darbo aplinką ir užtikrinti, kad kiekvienas jaustųsi patogiai naujose pareigose.

Svarstote pasinaudoti mūsų procesu?

Susisiekite!