WORKNŌS

Apie

Susipažinkite su meistriškumu užimtumo valdymo srityje.

Jei rūpinatės savo darbuotojais,
jie pasirūpins jūsų verslu.

— Kompetencija

Esame motyvuotų ir ambicingų žmonių komanda, teikianti užimtumo valdymo sprendimus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Mūsų įmonė veikia kaip tiltas tarp žmonių, ieškančių naujų karjeros galimybių, ir verslo organizacijų, ieškančių pastiprinimo savo veikloje. Stengiamės, kad tiek žmonės, tiek verslo partneriai būtų patenkinti.

Mūsų komanda yra puikus įvairių žinių ir patirties derinys. Turime nemažą patirtį tarptautinio verslo administravimo, verslo plėtros bei žmonių ir projektų valdymo srityse. Žinios įvairiuose segmentuose padeda mums rasti patrauklius sprendimus bet kurioje situacijoje ir padaryti juos prieinamus kiekvienam mūsų partneriui.

Mūsų atviras ir lankstus mąstymas palengvina bendradarbiavimą ieškantiems patikimo partnerio užimtumo valdymo srityje. Mes specializuojamės logistikoje ir sandėliavime, tačiau nuolat ieškome naujų vertikalios ir horizontalios plėtros galimybių. Svarstome įvairius variantus, kurie atitinka mūsų verslo modelį ir veiklą.

— Vertybės

Tikime, kad sėkminga organizacija turi būti pastatyta ant tvirto pagrindo, o tai neįmanoma be aiškiai apibrėžtų gairių, vertybių ir principų. Mūsų komanda vadovaujasi geriausia pramonės praktika ir modeliuoja veiklą pagal vertybes, kuriomis tikime ir kurias kasdien demonstruojame. Tuo pačiu tikimės, kad mūsų partneriai laikysis to paties standarto ir rūpinsis pagrindiniais dalykais.

— Misija

Mūsų organizacija vertina žmones ir garantuoja jiems skaidrumą, sąžiningumą ir empatiją. Tuo pačiu suprantame šiuolaikinio verslo pasaulio poreikius ir padedame jiems rasti užimtumo sprendimus. 

Mūsų misija yra surasti tinkamus žmones tinkamai organizacijai. Sėkmingas rezultatas suteikia daug naudos kiekvienam, įskaitant veiklos, ekonominę ir psichologinę pridėtinę vertę.

Siekiame tapti užimtumo valdymo sprendimų bei susijusių verslo sričių lyderiais. Mūsų organizacija turi puikius pagrindus, kurie padės mums įgyvendinti išsikeltus tikslus, visiją ir misiją.

Susidomėjote mūsų kompetencija, vertybėmis ar misija?

Susisiekite!